با تیم مسافرتی سفر تو شیراز سفری امن و به یاد ماندنی را برای خود و عزیزانتان به یادگار بگذارید. .

دریاچه پریشان

این دریاچه که به(اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) زبان محلی « پیرشون » نامیده می شود...

این دریاچه که به(اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) زبان محلی « پیرشون » نامیده می شود(خانه مبله) در فاصله 15 کیلومتری(منزل مبله در شیراز) شرق شهر کازرون  قرار گرفته است(اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) که آبهای سطحی حاصل از (خانه مبله)ریزش های جوی حوضه ای به مساحت 263 کیلومتر(منزل مبله در شیراز) مربع را ذخیره در خود می کند . آب این دریاچه(اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) از صدها چشمه کوچک و بزرگ(خانه مبله) مناطق دشت ارژن و دشت فامور تامین می شود(منزل مبله در شیراز). از مساحت مذکور 147 کیلومتر مربع دشتها و 116 کیلومت(اجاره ویلا باغ مبله در شیراز)ر مربع مساحت کوه و کوهپایه ها را شامل می شود(خانه مبله) . چشمه های بسیاری در کف دریاچه وجود(منزل مبله در شیراز)  دارند که خود منبع آب دریاچه می باشد(اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) .

این دریاچه(اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) زیستگاه گونه هایی نایاب از پرندگان و(خانه مبله) آبزیانی مانند درنا، پلیکان، فلامینگو، غاز(منزل مبله در شیراز) ، اردک، چنگر و... می باشد(اجاره ویلا باغ مبله در شیراز). پریشان تنها دریاچه آب شیرین فلات ایران می باشد(خانه مبله) که عمق آب آن از 5/3 تا 5 متر(اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) گزارش شده است(منزل مبله در شیراز). ویژگی های مهم این(خانه مبله) دریاچه نه به خاطر داشتن ماهیان خوش(منزل مبله در شیراز)  طعم و آب شیرین آن(اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) می باشد بلکه از نظر اکوسیستمی بسیار مهم و با(خانه مبله) اهمیت به شمارمی رود  طوری که 353 نوع(منزل مبله در شیراز)  پرنده بومی(اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) و غیربومی را در خود جا داده است(خانه مبله). پرندگان غیربومی و مهاجر این دریاچه(منزل مبله در شیراز)  از راههای بسیار دور یعنی(اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) از سیبری، کانادا و دانمارک، کیلومترها(خانه مبله) راه را سپری کرده به آنجا می آیند و پس از گذران فصلی(منزل مبله در شیراز) ، بار دیگر به محل زندگی خود بر(خانه مبله) می گردند.


دریاچه پریشان

شیراز مبله,مبله شیراز,منزل مبله شیراز,منزل مبله در شیراز,اجاره منزل مبله در شیراز,باغ مبله شیراز,باغ مبله در شیراز,اجاره باغ مبله در شیراز,آپارتمان مبله شیراز,آپارتمان مبله در شیراز,اجاره آپارتمان مبله در شیراز,هتل آپارتمان مبله شیراز,هتل آپارتمان مبله در شیراز,اجاره هتل آپارتمان مبله در شیراز,سوئیت مبله شیراز,سوئیت مبله در شیراز,اجاره سوئیت مبله در شیراز,سوییت مبله شیراز,سوییت مبله در شیراز,اجاره سوییت مبله در شیراز,منزل دربست شیراز,منزل دربست در شیراز,اجاره منزل دربست در شیراز,ویلا باغ مبله شیراز,ویلا باغ مبله در شیراز,اجاره ویلا باغ مبله در شیراز,هتل آپارتمان شیراز,هتل آپارتمان در شیراز,مبله شیراز,منزل مبله,آپارتمان مبله,سوئیت مبله,سوییت مبله,خانه مبله,باغ مبله,هتل آپارتمان,اجاره هتل شیراز,اجاره هتل در شیراز,اجاره هتل آپارتمان در شیراز,سفر به شیراز,سفر به شهر شیراز

پیگیری / جستجو