با تیم مسافرتی سفر تو شیراز سفری امن و به یاد ماندنی را برای خود و عزیزانتان به یادگار بگذارید. .

آبشار فدامی

آبشار فدامی (اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) در فاصله 130 کیلومتری جنوب شرق (منزل مبله در شیراز) داراب و در دل گرمای سوزان قرار (خانه مبله) دارد.

 

آبشار فدامی (اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) در فاصله 130 کیلومتری جنوب شرق (منزل مبله در شیراز) داراب و در دل گرمای سوزان قرار (خانه مبله) دارد. اين آبشار در منطقه فورگ (فرگ) و در شهر فدامي در مسیر جاده ترانزيتي شيراز به (اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) بندرعباس واقع (خانه مبله) شده و هر ساله ميزبان تعداد بسیاری از علاقمندان (منزل مبله در شیراز) به طبيعت است. یکی از مهمترین (خانه مبله) وی‍ژگی های آبشار فدامی وجود چهار نوع آب شور (منزل مبله در شیراز) و شیرین و سرد و گرم است که در فاصله 20 متری (خانه مبله) آبشار شیرین با هم (منزل مبله در شیراز) مخلوط شده و استخر طبیعی زیبایی را پدید می آورند. (اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) ارتفاع آبشار شور فدامی (منزل مبله در شیراز) که در بالادست آبشار شیرین قرار گرفنه 10 تا 15 متر است. سرچشمه آبشار (خانه مبله) شور فدامی در 500 متری آن (منزل مبله در شیراز) واقع است و وجود نخل های خودرو در کنار آبشار شورزیبایی آن را دو چندان کرده است. (منزل مبله در شیراز) عرض آبشار شیرین فدامی (خانه مبله) که در گذشته به 800 متر می رسید و عریض ترین آبشار (اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) طبیعی ایران به حساب  می آمد، به دلیل خشکسالی و (منزل مبله در شیراز) استفاده بی رویه کشاورزان بالادست اکنون به 200 متر رسیده است.در زير آبشار (منزل مبله در شیراز) حوضچه اي بزرگ  (خانه مبله) بوجود آمده است و در بالاي آن پوششي متراکم از گياهان بلند و نيزار (منزل مبله در شیراز) به چشم میخورد. از ويژگي هاي (اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) ارزشمند اين آبشار، دايمي و شيرين بودن آب آن (خانه مبله) است که با توجه به موسمي و شور بودن اکثر آبهاي جاري (منزل مبله در شیراز) در اين منطقه از اهميت (خانه مبله) فوق العاده ای برخوردار است. (منزل مبله در شیراز) چشمه فدامی پس از عبور از بستر یک کیلومتری به پرتگاهی می رسد (اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) که به هنگام سقوط (خانه مبله) زیباترین آبشار منطقه را تشکیل می دهد. این آبشار زیبا با ورود به (اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) رودخانه (منزل مبله در شیراز) شور به میزان قابل توجهی (خانه مبله) از شوری رودخانه کم میکند و آب شور رودخانه را برای 825 هکتار نخیلات و 650 هکتار اراضی کشاورزی پائین دست قابل استفاده می کند.آب شیرین این (اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) آبشار (خانه مبله) در واقع آب شرب شهر فدامی (منزل مبله در شیراز)  و روستاهای اطراف (اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) را تامین میکند. نکته جالب، اینکه آب شیرین آبشار در تابستان بسیار خنک و گوارا و در زمستان گرم (منزل مبله در شیراز) است و آب شور نیز حالتی برعکس (خانه مبله)  آب شیرین دارد.تعداد بسیاری غار (اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) با عمق های (منزل مبله در شیراز) متفاوت و اشکال و قندیل های زیبا در منطقه (خانه مبله) وجود دارد.  همچنین فعالیت های ژئوفیزیکی (اجاره ویلا باغ مبله در شیراز)  و زمین شناسی از جمله گسل ها،‌ طاق دیس ها، ناودیس ها، (خانه مبله) کانی ها (منزل مبله در شیراز) و بلورهای مختلف سنگی (اجاره ویلا باغ مبله در شیراز)  و رسوبی و نمکی و خاک های مختلف از جمله گل رس و گل سرشور از دیگر (خانه مبله) جاذبه های این منطقه  (اجاره ویلا باغ مبله در شیراز) می باشند. 

 


آبشار فدامی

شیراز مبله,مبله شیراز,منزل مبله شیراز,منزل مبله در شیراز,اجاره منزل مبله در شیراز,باغ مبله شیراز,باغ مبله در شیراز,اجاره باغ مبله در شیراز,آپارتمان مبله شیراز,آپارتمان مبله در شیراز,اجاره آپارتمان مبله در شیراز,هتل آپارتمان مبله شیراز,هتل آپارتمان مبله در شیراز,اجاره هتل آپارتمان مبله در شیراز,سوئیت مبله شیراز,سوئیت مبله در شیراز,اجاره سوئیت مبله در شیراز,سوییت مبله شیراز,سوییت مبله در شیراز,اجاره سوییت مبله در شیراز,منزل دربست شیراز,منزل دربست در شیراز,اجاره منزل دربست در شیراز,ویلا باغ مبله شیراز,ویلا باغ مبله در شیراز,اجاره ویلا باغ مبله در شیراز,هتل آپارتمان شیراز,هتل آپارتمان در شیراز,مبله شیراز,منزل مبله,آپارتمان مبله,سوئیت مبله,سوییت مبله,خانه مبله,باغ مبله,هتل آپارتمان,اجاره هتل شیراز,اجاره هتل در شیراز,اجاره هتل آپارتمان در شیراز,سفر به شیراز,سفر به شهر شیراز

پیگیری / جستجو