با تیم مسافرتی سفر تو شیراز سفری امن و به یاد ماندنی را برای خود و عزیزانتان به یادگار بگذارید. .

موزه مادام توسو شیراز

موزه معروف به(اجاره منزل مبله در نوروز) مادام توسو شیراز در خانه زیبای زینت الملک(اجاره باغ در عید) قوام برپا می باشد...

موزه معروف به(اجاره منزل مبله در نوروز) مادام توسو شیراز در خانه زیبای زینت الملک(اجاره باغ در عید) قوام برپا می باشد. اگر برای سفر(اجاره منزل مبله در عید) و تفریح به عمارت اعیانی زینت الملک(اجاره منزل مبله در نوروز) قوام بروید و در زیرزمین این خانه قدم گذارید(اجاره باغ در عید)، با صحنه عجیبی مواجعه(اجاره منزل مبله در عید) می شوید. «زینت الملک» خانم صاحبخانه، (اجاره منزل مبله در نوروز)در کنار جمعی از مشاهیر ایران به استقبال شما ایستاده اند(اجاره باغ در عید)، این مجسمه‌های مومی‌ به وسیله بنیاد فارس شناسی شیراز بنا شده اند(اجاره منزل مبله در عید).

حتما برای یک (اجاره منزل مبله در نوروز)بار هم که شده توسط تلویزیون یا(اجاره باغ در عید) نشریات و سایت‌ها با موزه مادام توسو(اجاره منزل مبله در عید) آشنا شده اید، موزه ای که در آن(اجاره منزل مبله در نوروز) می‌توانید با بسیاری از افراد معروف جهان (اجاره باغ در عید)که در قالب مجسمه‌های مومی‌(اجاره منزل مبله در عید)ساخته شده اند ببینید. با آنها دست(اجاره منزل مبله در نوروز) بدهید و حتی عکس بگیرید(اجاره باغ در عید)، با مجسمه‌هایی که با چهره واقعی(اجاره منزل مبله در عید) شان بسیار شبیه هستند(اجاره منزل مبله در نوروز). مشاهیر شیراز دور یکدیگر(اجاره باغ در عید) جمع شده اند، از مجسمه مومی‌خانم صاحبخانه گرفته تا مجسمه کریم خان (اجاره منزل مبله در نوروز)زند، شهید دوران(اجاره منزل مبله در عید)، آیت الله میرزای شیرازی، نصیر (اجاره باغ در عید)الملک، سعدی و …

این مجسمه‌ها (اجاره منزل مبله در نوروز)به وسیله بنیاد فارس شناسی(اجاره باغ در عید) و در مدت ۴ سال توسط گروهی از مجسمه(اجاره منزل مبله در عید) سازان هنرمند به سرپرستی استاد(اجاره منزل مبله در نوروز) «شانس» ساخته شده اند. خانه زینت (اجاره باغ در عید)الملک قوامی‌همیشه(اجاره منزل مبله در عید) شلوغ می باشد اما بعدازظهرها(اجاره منزل مبله در نوروز) رفت و آمدها در این عمارت بیشتر است. خانه ای که پاتوق بسیاری(اجاره منزل مبله در عید) از اهالی هنر می باشد. این خانه از قبل(اجاره منزل مبله در نوروز) طرفداران بسیاری داشت و معماری(اجاره باغ در عید) بی نظیر این عمارت، حیاط اندرونی اش، آینه کاری‌های استادانه(اجاره منزل مبله در نوروز) و اتصال این خانه از طریق زیرزمین(اجاره باغ در عید) به عمارت نارنجستان قوام سبب(اجاره منزل مبله در عید) شده بود که خیلی‌ها(اجاره منزل مبله در نوروز) برای دیدن این بنای زیبا و منحصر به فرد از این مکان دیدن کنند اما از سال ۸۲ بود (اجاره منزل مبله در عید)که با حضور هنرمندان (اجاره منزل مبله در نوروز)و اساتید هنر، .۳۷ تندیس(اجاره باغ در عید) در زیرزمین این خانه(اجاره منزل مبله در عید) اعیانی قرار گرفت و زیبایی خانه را بیشتر(اجاره منزل مبله در نوروز) از قبل کرد در ابتدا ۳۷ تندیس ب(اجاره باغ در عید)رای نمایش دادن در موزه آماده شدند(اجاره منزل مبله در عید) اما در مدت زمان کوتاهی که به خاطر(اجاره منزل مبله در نوروز) استقبال مردم، گردشگران و هنرمندان، ۲۲ تندیس(اجاره باغ در عید) دیگر هم پس از یک سال ساخته شده و به موزه زینت الملک منتقل(اجاره منزل مبله در عید) شد.

شاپور اول (اجاره منزل مبله در نوروز)ساسانی در گوشه ای از موزه ایستاده(اجاره باغ در عید). لباس‌هایی مخصوص دربار به تن دارد(اجاره منزل مبله در عید) و یک دستش را به کمر گرفته(اجاره منزل مبله در نوروز) و موهای بلندی نیز دارد و کلاه(اجاره منزل مبله در عید) بزرگ قرمزی(اجاره باغ در عید) را به سر گذاشته است. در(اجاره منزل مبله در عید) گوشه ای دیگر کریم خان زند (اجاره منزل مبله در نوروز)روی دو زانو نشسته و لباس کرم و(اجاره باغ در عید) زردی به تن دارد و متفکرانه به بازدیدکنندگان خیره شده(اجاره منزل مبله در عید) است.

.منصور حلاج(اجاره منزل مبله در نوروز) پایین دار در زیر یک طاق ایستاده(اجاره باغ در عید) است، چشمانش بدجوری شما(اجاره منزل مبله در عید) را جذب خود می‌کند. او یکی از عرفای(اجاره منزل مبله در نوروز) قرن سوم بود که پس از بازگشت(اجاره باغ در عید) از سومین سفر حج خود،(اجاره منزل مبله در عید) به اتهام کفر حکم قتلش را از قاضی بزرگ بغداد «ابن داوود اصفهانی» گرفتند. حالا منصور مانند قبل(اجاره منزل مبله در عید) یک طناب دار روبرویش قرار گرفته و گویی می‌خواهد برود بالای (اجاره منزل مبله در نوروز)چوبه دار. بازدیدکنندگانی که(اجاره باغ در عید) برای دیدن مجسمه منصور حلاج می‌آیند، می‌توانند(اجاره منزل مبله در عید) معنا و عمق «انا الحق» او را درک کنند.

البته مجسمه(اجاره منزل مبله در نوروز) سازان برای قسمت‌های دیگری مثل چشم، از(اجاره منزل مبله در عید) چشم‌های مصنوعی استفاده کرده اند، موی سر مجسمه‌ها(اجاره منزل مبله در نوروز)، سبیل و ریش‌ها از موی طبیعی می باشد(اجاره منزل مبله در عید) که روی تور بافته شده و سپس روی سر مجسمه نصب شده(اجاره منزل مبله در نوروز) است.چیدمان تندیس‌ها در زیرزمین خانه زینت الملک،(اجاره منزل مبله در عید) طبق دوره‌های گوناگون تاریخی می باشد. یعنی از پیش(اجاره باغ در عید) از اسلام تا زمان معاصر. تندیس بزرگانی مانند سیبویه، ابن مقفع، منصور(اجاره منزل مبله در عید) حلاج، روزبهان، سعدی شیرازی، شهید سپاسی، شهید دوران، قاآنی، صورتگر شیرازی، دکتر محمد نمازی و … اتصال دو خانه(اجاره منزل مبله در عید) از طریق زیرزمین موجب شده که زیرزمین فضای بزرگی را داشته (اجاره باغ در عید)باشد.


موزه مادام توسو شیراز

شیراز مبله,مبله شیراز,منزل مبله شیراز,منزل مبله در شیراز,اجاره منزل مبله در شیراز,باغ مبله شیراز,باغ مبله در شیراز,اجاره باغ مبله در شیراز,آپارتمان مبله شیراز,آپارتمان مبله در شیراز,اجاره آپارتمان مبله در شیراز,هتل آپارتمان مبله شیراز,هتل آپارتمان مبله در شیراز,اجاره هتل آپارتمان مبله در شیراز,سوئیت مبله شیراز,سوئیت مبله در شیراز,اجاره سوئیت مبله در شیراز,سوییت مبله شیراز,سوییت مبله در شیراز,اجاره سوییت مبله در شیراز,منزل دربست شیراز,منزل دربست در شیراز,اجاره منزل دربست در شیراز,ویلا باغ مبله شیراز,ویلا باغ مبله در شیراز,اجاره ویلا باغ مبله در شیراز,هتل آپارتمان شیراز,هتل آپارتمان در شیراز,مبله شیراز,منزل مبله,آپارتمان مبله,سوئیت مبله,سوییت مبله,خانه مبله,باغ مبله,هتل آپارتمان,اجاره هتل شیراز,اجاره هتل در شیراز,اجاره هتل آپارتمان در شیراز,سفر به شیراز,سفر به شهر شیراز

پیگیری / جستجو