با تیم مسافرتی سفر تو شیراز سفری امن و به یاد ماندنی را برای خود و عزیزانتان به یادگار بگذارید. .

باغ پرندگان اصفهان

باغ پرندگان اصفهان(اجاره منزل مبله در نوروز) در سال ۱۳۷۵ با تلاش شهرداری اصفهان(اجاره منزل مبله در عید) در ۴ کیلومتری غرب پل وحید در حاشیه(اجاره باغ در عید) زاینده رود و در انتهای پارک طبیعی(اجاره منزل مبله در نوروز) ناژوان اصفهان احداث شده است...

باغ پرندگان اصفهان(اجاره منزل مبله در نوروز) در سال ۱۳۷۵ با تلاش شهرداری اصفهان(اجاره منزل مبله در عید) در ۴ کیلومتری غرب پل وحید در حاشیه(اجاره باغ در عید) زاینده رود و در انتهای پارک طبیعی(اجاره منزل مبله در نوروز) ناژوان اصفهان احداث شده است(اجاره منزل مبله در عید)  و درحال حاضرتحت مدیریت طرح ساماندهی(اجاره باغ در عید) ناژوان و صفه اداره می شود. باغ پرندگان اصفهان باغی(اجاره منزل مبله در نوروز) می باشد با مساحتی بالغ بر 55000 مترمربع که(اجاره منزل مبله در عید)  از جاذبه های تفریحی این شهر محسوب می شود. این(اجاره باغ در عید) مجموعه که بخشی از پارک جنگلی ناژوان و رودخانه زاینده رود می باشد(اجاره منزل مبله در نوروز) از معدود باغ های پرندگان در خاورمیانه است(اجاره منزل مبله در عید). مساحت داخلی زیر توری باغ 17000 مترمربع(اجاره باغ در عید) و مساحت توری که بر روی 16 ستون متحرک(اجاره منزل مبله در نوروز) به ارتفاع حداکثر 32 متر قرار گرفته، 40000 مترمربع(اجاره منزل مبله در عید)  می باشد.

در این مجموعه در حدود ۴۰۰۰ قطعه(اجاره باغ در عید) در۱۳۰ گونه پرنده  وجود دارد و به تدریج (اجاره منزل مبله در نوروز)گونه های جدیدی به این مجموع(اجاره منزل مبله در عید)  اضافه می شود و این رقم افزایش خواهد گرفت. (اجاره باغ در عید) تراکم گونه ای پرندگان باغ متفاوت می باشد و این اختلاف(اجاره منزل مبله در نوروز) به میزان امکان جمع آوری پرندگان و سازگاری آنها با شرایط محیطی حاکم(اجاره منزل مبله در عید)  بستگی دارد به صورتی که تعداد پرندگان متعلق(اجاره باغ در عید) به پاره ای از گونه ها صرفا یک جفت(اجاره منزل مبله در نوروز) هستند.

در باغ(اجاره منزل مبله در عید)  پرندگان زیستگاه های متفاوتی بسته به شرایط(اجاره باغ در عید) زندگی طبیعی پرندگان برای آنها مد نظرگرفته شده است. برای (اجاره منزل مبله در نوروز)نمونه برکه های باغ برای پرندگان آبچر مانند(اجاره منزل مبله در عید)  اردک ها، فلامینکوها و… قفسهای شیشه ای برای(اجاره باغ در عید) پرندگانی که در آب و هوای اصفهان امکان زیست ندارند(اجاره منزل مبله در نوروز) مانند انواع طوطی ها، توکان ها و… صخره ها(اجاره منزل مبله در عید)  برای پرندگان مناطق سنگلاخی و بیابانی مانند(اجاره باغ در عید) کبک، و تیهو و…، فضاهای سبز و پر درخت برای پرندگان مناطق (اجاره منزل مبله در نوروز)جنگلی نظیر قرقاول ها و قفس های فلزی(اجاره منزل مبله در عید)  برای پرندگانی که به علل گوناگون امکان رهائی(اجاره باغ در عید) آنها در باغ وجود ندارد مد نظر قرارگرفته شده است(اجاره منزل مبله در نوروز). از این جهت در باغ پرندگان اصفهان شما شاهد(اجاره منزل مبله در عید)  پنج محیط مختلف برای پرندگان می باشید(اجاره باغ در عید). برکه ها، صخره ها، قفس(اجاره منزل مبله در نوروز) های شیشه ای، قفس های آهنی و فضای سبز (اجاره منزل مبله در عید) جنگلی.

باغ پرندگان اصفهان علاوه بر(اجاره باغ در عید) داشتن جاذبه های تفریحی بستگی نیز دارای واحدهای(اجاره منزل مبله در نوروز) آموزشی علمی و تحقیقاتی می باشد واحدهای تخصصی(اجاره منزل مبله در عید)  فعال در باغ پرندگان اصفهان عبارتند از :

ـ واحد تکثیر : در این بخش(اجاره منزل مبله در نوروز) شرایط و امکانات مطلوب برای تخمگذاری و جوجه(اجاره منزل مبله در عید)  درآوری پرندگان ایجاد می شود. نگهداری(اجاره باغ در عید) از جوجه های تکثیر شده تا مرحله رسیدن به سن خاص(اجاره منزل مبله در نوروز) به منظور رهاسازی در باغ پرندگان به عهده این(اجاره منزل مبله در عید)  بخش است.

ـ واحد تغذیه : گونه های متفاوت (اجاره باغ در عید)پرندگان نیازهای غذائی مختلفی دارند به علاوه منبع تامین (اجاره منزل مبله در نوروز)این نیازها در هر گونه متفاوت است. برخی از پرندگان میوه خوار، برخی دانه خوار، برخی (اجاره باغ در عید)گوشتخوار و برخی همه چیز خوار هستند. در(اجاره منزل مبله در نوروز) این بخش نیازهای پرندگان طبق جداول احتیاجات غذائی برآورده می شود.

ـ و احد کلینیک و بهداشت : پرندگان(اجاره باغ در عید) بیمار پس از تشخیص بیماری به  این بخش وارد می شوند و پس از معاینه(اجاره منزل مبله در نوروز) کامل طبق نظر دامپزشک باغ پرندگان و تجارب کارشناس(اجاره منزل مبله در عید)  مربوطه درمان می شوند. ضد عفونی و بهداشت کلیه قسمت(اجاره باغ در عید) های باغ نیز به عهده این بخش می باشد. واکسیناسیون (اجاره منزل مبله در نوروز)ماهانه پرندگان علیه بیماری نیوکاسل از وظایف این بخش (اجاره منزل مبله در عید) می باشد.

ـ واحد قرنطینه : باغ پرندگان پذیرای پرندگانی می باشد که به وسیله افراد دوستدار(اجاره منزل مبله در نوروز) پرنده به باغ اهدا می گردد. علاوه(اجاره منزل مبله در عید)  بر این در دوره های زمانی گوناگون بسته به نیاز، پرندگان جدیدی خریداری می شود. برای کنترل بیماری ها (اجاره منزل مبله در نوروز)و جلوگیری از شیوع آنها در این مجموعه، پرندگان(اجاره منزل مبله در عید)  تازه وارد ابتدا به مدت ۱۴-۱۰ روز وارد واحد قرنطینه می شوند و پس از(اجاره منزل مبله در نوروز) انجام آزمایشات لازم در صورت سلامتی(اجاره منزل مبله در عید)  به باغ پرندگان وارد می شودند.

واحد تاکسیدرمی : تاکسیدرمی به معنی فن نگهداری درازمدت پیکر جانوران می باشد. در این بخش(اجاره منزل مبله در نوروز) پس از پوست کنی لاشه(اجاره منزل مبله در عید)  و چربی زدائی از پوست و همچنین پرآرائی، قالبی به اندازه بدن پرنده تهیه و پس از اسکلت بندی پوست پرنده روی این قالب کشیده(اجاره منزل مبله در نوروز) می شود.

در هر یک از این(اجاره منزل مبله در عید)  بخش ها تحقیقات علمی و عملی مفیدی بر روی گونه های پرندگان صورت می گیرد به گونه ای که موجب (اجاره منزل مبله در نوروز)شده  باغ پرندگان علاوه بر جاذبه های گردشگری و تفریحی(اجاره منزل مبله در عید)  جنبه های علمی آموزشی و تحقیقاتی نیز پیدا کند و علاقه مندان به تحقیق در خصوص پرندگان می توانند از این جنبه ها استفاده (اجاره منزل مبله در نوروز)کنند.


باغ پرندگان اصفهان

شیراز مبله,مبله شیراز,منزل مبله شیراز,منزل مبله در شیراز,اجاره منزل مبله در شیراز,باغ مبله شیراز,باغ مبله در شیراز,اجاره باغ مبله در شیراز,آپارتمان مبله شیراز,آپارتمان مبله در شیراز,اجاره آپارتمان مبله در شیراز,هتل آپارتمان مبله شیراز,هتل آپارتمان مبله در شیراز,اجاره هتل آپارتمان مبله در شیراز,سوئیت مبله شیراز,سوئیت مبله در شیراز,اجاره سوئیت مبله در شیراز,سوییت مبله شیراز,سوییت مبله در شیراز,اجاره سوییت مبله در شیراز,منزل دربست شیراز,منزل دربست در شیراز,اجاره منزل دربست در شیراز,ویلا باغ مبله شیراز,ویلا باغ مبله در شیراز,اجاره ویلا باغ مبله در شیراز,هتل آپارتمان شیراز,هتل آپارتمان در شیراز,مبله شیراز,منزل مبله,آپارتمان مبله,سوئیت مبله,سوییت مبله,خانه مبله,باغ مبله,هتل آپارتمان,اجاره هتل شیراز,اجاره هتل در شیراز,اجاره هتل آپارتمان در شیراز,سفر به شیراز,سفر به شهر شیراز

پیگیری / جستجو