با تیم مسافرتی سفر تو شیراز سفری امن و به یاد ماندنی را برای خود و عزیزانتان به یادگار بگذارید. .

باغ جوان

چهارمین منطقه(اجاره باغ در عید) اصفهان تنها منطقه ای می باشد که در آن شهروندان(اجاره منزل مبله در عید) در دو مقطع سنی جوانی(اجاره باغ در نوروز) و سالمندی می توانند در مراکز اختصاصی تفریح(اجاره باغ در عید) کنند.

باغ تجربه برای تفریح سالمندان(اجاره منزل مبله در عید) پیش بینی شده و باغ جوان در اختیار جوانان قرار دارد(اجاره باغ در نوروز). باغ جوان در خیابان  مشتاق سوم(اجاره باغ در عید) ، پس از سه راه جی شیر میزبان جوانان می باشد(اجاره منزل مبله در عید). زمانی که وارد با غ جوان  با مساحت 30 هکتاریش می شویم(اجاره باغ در نوروز)  در نگاه اول  با فضای سبز جنگلی(اجاره باغ در عید)  گسترده ای روبه رو می شویم که (اجاره منزل مبله در عید)گل کاری، آلاچیق ها و انواع فضاهای (اجاره باغ در نوروز) بازی گوناگون، از جمله ویژگی های(اجاره باغ در عید)  آن می باشد. باغ جوان برای(اجاره منزل مبله در عید) شهروندانی که به دنبال هیجان می باشند(اجاره باغ در نوروز) ، گزینه های هیجان انگیزی دارد. روپ(اجاره باغ در عید)  ادونچر، یوروبانجی، لیزرتگ جنگلی، کارتینگ(اجاره منزل مبله در عید) جنگلی ، زیپ لاین ، پینت‌بال ، (اجاره باغ در نوروز) آرچری ، پل معلق ، پیست اسکیت(اجاره باغ در عید)  شهر بادی، باشگاه کودک، گیم سیتی فوتبال (اجاره منزل مبله در عید)حبابی، والیبال ساحلی، سوارکاری از گزینه های(اجاره باغ در نوروز)  باغ جوان برای تفریح (اجاره باغ در عید) می باشند. بازی های تفریحی ای که می توانند(اجاره منزل مبله در عید) چند لحظه  نفستان را در سینه حبس کنند(اجاره باغ در نوروز). برای اینکه  هیجان  را تجربه  کنید لزومی ندارد (اجاره باغ در عید) که کیلومترها سفر کنید و (اجاره منزل مبله در عید)به مجموعه های  خارج از شهر بروید. با یک سفر چند دقیقه ای به باغ جوان(اجاره باغ در نوروز)  می رسید. 

همه اعضای(اجاره باغ در عید)  خانواده از کودکان تا بزرگسالان (اجاره منزل مبله در عید)می توانند از امکانات تفریحی این باغ استفاده(اجاره باغ در نوروز)  کنند. بانوان مشکلی برای(اجاره باغ در عید)  استفاده از بازی های تفریحی این مجموعه(اجاره منزل مبله در عید) ندارند و برای تعدادی از بازی های (اجاره باغ در نوروز) این مجموعه برای بانوان پوششی (اجاره باغ در عید) طراحی شده است . در این همچنین(اجاره منزل مبله در عید) مجموعه پارک بازی کودکان برای  وجود دارد (اجاره باغ در نوروز) و کودکان 3 تا 10 ساله(اجاره باغ در عید)   نیز می توانند از بازی های مختلف(اجاره منزل مبله در عید) آن استفاده کنند که یکی از آنها ماسه بازی(اجاره باغ در نوروز)  می باشد. یکی دیگر از بخش های(اجاره باغ در عید)  باغ جوان(اجاره منزل مبله در عید) آلاچیق تولد می باشد که اصفهانی ها می توانند تولد(اجاره باغ در نوروز)  اعضای خانواده را در این باغ جشن بگیرند(اجاره باغ در عید). باغ جوان بی بهره از امکانات ورزشی(اجاره منزل مبله در عید) نیست. دو زمین چمن مصنوعی، زمین(اجاره باغ در نوروز)  بسکتبال و والیبال ساحلی نیز(اجاره باغ در عید)  در اختیار جوانان قرار دارد(اجاره منزل مبله در عید). اگر تصمیم به رفتن به باغ جوان دارید (اجاره باغ در نوروز)  باید بدانید که می توانید با پرداخت سه هزار(اجاره باغ در عید)  تومان تا 23 هزار تومان از امکانات تفریحی(اجاره منزل مبله در عید) این باغ استفاده کنید(اجاره باغ در نوروز). ارزان ترین بازی(اجاره منزل مبله در عید) این مجموع ترامبولین می باشدکه برای استفاده از(اجاره باغ در عید)  آن باید سه هزار تومان بپردازید و پینتبال از (اجاره منزل مبله در عید)امکانات گران باغ جوان به شمار می رود و برای تجربه هیجان این(اجاره باغ در نوروز)  بازی باید 23 هزار تومان بپردازید.

 

 

.

 

 


باغ جوان

شیراز مبله,مبله شیراز,منزل مبله شیراز,منزل مبله در شیراز,اجاره منزل مبله در شیراز,باغ مبله شیراز,باغ مبله در شیراز,اجاره باغ مبله در شیراز,آپارتمان مبله شیراز,آپارتمان مبله در شیراز,اجاره آپارتمان مبله در شیراز,هتل آپارتمان مبله شیراز,هتل آپارتمان مبله در شیراز,اجاره هتل آپارتمان مبله در شیراز,سوئیت مبله شیراز,سوئیت مبله در شیراز,اجاره سوئیت مبله در شیراز,سوییت مبله شیراز,سوییت مبله در شیراز,اجاره سوییت مبله در شیراز,منزل دربست شیراز,منزل دربست در شیراز,اجاره منزل دربست در شیراز,ویلا باغ مبله شیراز,ویلا باغ مبله در شیراز,اجاره ویلا باغ مبله در شیراز,هتل آپارتمان شیراز,هتل آپارتمان در شیراز,مبله شیراز,منزل مبله,آپارتمان مبله,سوئیت مبله,سوییت مبله,خانه مبله,باغ مبله,هتل آپارتمان,اجاره هتل شیراز,اجاره هتل در شیراز,اجاره هتل آپارتمان در شیراز,سفر به شیراز,سفر به شهر شیراز

پیگیری / جستجو